23 Січня, 2022

Президент Олімпіка жорстко обматюкав арбітра матчу після гри з Шахтарем (ВІДЕО)

1 min read
Владислав Гельзін епічно перервав інтерв'ю головного тренера команди Юрія Калитвинцева після матчу 17-го туру з Шахтарем
Владислав Гельзін

Президент донецького Олімпіка Владислав Гельзін епічно перервав інтерв’ю головного тренера команди Юрія Калитвинцева після матчу 17-го туру з Шахтарем (0: 1).

Гельзін в грубій і нецензурній формі оцінив роботу суддівської бригади на чолі з Юрієм Івановим, яка в одному з моментів скасувала забитий м’яч донеччан в ворота “гірників” після перегляду відеоповтору.

Вашій увазі відео (з 13:55). Увага: нецензурна лексика.

“Скажи, що п ***** c суддя відірвав голову н *** й, так і говори б ** чого ти, б **, соромишся б **? (Гельзін звертається до Калитвинцева – прим.) Що ви, б *** ь, всі мовчите? А що мені говорити? Всі бачать, 93 відсотки зараховують гол по телебаченню. Що ви розповідаєте? Що ви тут розповідаєте? Що ці, б *** ь, експерти розповідають? Чистий гол скасовується. з ** а, для чого цей п ***** c італієць (Лучано Лучі, глава суддівського корпусу УАФ – прим.) знаходиться у нас н *** й в країні, б *** ь? Міняйте, с ** а , їх усіх, б *** ь”, – сказав Гельзін в прямому ефірі ТК Футбол 1/2/3.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *