17 Січня, 2022

Президент Альянсу: Вкладаємо гроші, а тут приходять, б###ь, і хоронять. Будемо щось вирішувати або знімати команду

1 min read
Сергій Демченко прокоментував поразку «Металісту» в 1-му турі першої ліги.
Євген Банада

Президент «Альянсу» Сергій Демченко прокоментував поразку «Металісту» (0: 2) в 1-му турі Першої ліги.

– Заяв дуже багато. Почну з подяки вболівальникам, які реально прийшли підтримати нашу команду, і гравцям, які билися до останнього.

Сьогодні знову було згвалтування українського футболу, по-іншому назвати це свавілля не можу. Дві червоні, пенальті … Гаразд, в нашу сторону (ймовірно, мається на увазі 11-метровий у ворота «Металіста» – прим.), рука – там виходу не було. Знову суддівський фактор виявився на висоті, в лапках.

– Ви переглядали повтори?

– Все переглядав. Нехай вони дивляться – нам дивитися нема чого. Вболівальників не обдуриш, мене.

Я – незаангажована особистість. Ми розмовляли з фінансовим директором – батьком … У такій ситуації вкладати в футбол – в першому турі приходять близько 5 тисяч уболівальників … У нас не такий бізнес, мля, супер – заводів, пароплавів немає. А нас приходять і перед п’ятьма тисячами вбивають. Вибачте мене, ми не готові. Завтра будемо звертатися і в ПФЛ, і в комітет арбітрів – нехай розбираються.

Зрозуміло, «Металіст» – бренд, вони дуже хочуть в прем’єр-лігу. Так, може, не потрібно було проводити ці змагання ПФЛ? Нехай їх замість «Миная», до 18 команд (розширити УПЛ – прим.) – нехай їх запускають. А вони приїжджають, б ### ь, вбивають тут інші команди.

Навіщо мені, як президенту, витрачати ці гроші сім’ї? У нас в команді 40 чоловік працює, плюс колектив з 600 чоловік, який витрачає на команду гроші, 5-6 тисяч пайовиків – у нас аграрний бізнес. Ми вкладаємо гроші, а тут приходять, б ### ь, і нас ховають. Будемо щось вирішувати або знімати команду з першого туру. Це не годиться, це не футбол.

Якщо ми не будемо нічого робити, а просто ходити, схиливши голови, і говорити, що все добре, то нічого не зміниться. Або міняємо і рухаємося вперед, або ні – і тонемо в цьому болоті, в якому ми є. Ми в професійному футболі вже третій сезон, б ### ь, але такого, тим більше при домашніх трибунах, у нас не було, – сказав Демченко.

Відзначимо, що «Альянс» закінчував матч з «Металістом» удев’ятьох після вилучень двох гравців команди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *