5 Грудня, 2021

Повне фіаско: Реал Мадрид вдома програв Леванте в 21-му турі Ла Ліги

Мадридський Реал приймав Леванте в матчі 21-го туру іспанської Прімери.
Реал Мадрид

Мадридський «Реал» приймав «Леванте» в матчі 21-го туру іспанської Прімери. Зустріч проходила на стадіоні «Альфредо Ді Стефано» в Мадриді і завершилася поразкою господарів з рахунком 1: 2.

На 9-й хвилині зустрічі «Реал» залишився в меншості. Серхіо Леон виходив один на один, але був збитий Едером Мілітао. Подивившись повтор, арбітр вирішив вилучити захисника.

Реал Мадрид

На 13-й хвилині Марко Асенсио отримав проникаючий пас, пройшов половину поля і пробив повз воротаря. «Леванте» відігрався на 32-й хвилині. Хосе Луїс Моралес красиво у дотик пробив повз Тібо Куртуа.

На 78-й хвилині гості вийшли вперед. Еніс Барді прострілив на Рохер Марті, і 30-річний форвард другим дотиком пробив у дальній кут.

Таким чином, «Леванте» набрав 26 очок в 20 турах і піднявся на 9-е місце в турнірній таблиці. «Реал» (40), як і раніше на 2-му місці.