23 Січня, 2022

Перемога розірвала контракт зі Слінкіним через регулярне вживання алкоголю

1 min read
291f48

Перемога оголосила про припинення співпраці з захисником Андрієм Слінкіним. Причина такого рішення – неспортивна поведінка 30-річного гравця.

“Через постійні порушень спортивного режиму і регулярне вживання алкоголю, в результаті чого гравець мав погану фізичну форму і навіть не з’являвся на тренування, ФК Перемога в односторонньому порядку розриває контракт з Андрієм Слінкіним. Бажати цьому «футболістові» вдалої подальшої кар’єри не будемо і не рекомендуємо іншим командам залучати його до свого складу”.

“І на майбутнє хотіли б попередити всіх тих, хто зараз носить або в майбутньому одягне футболку з емблемою дніпровської Перемоги. Жоден футболіст, незважаючи на всі свої “минулі регалії” і статусність, не може ставити себе вище клубу. Кожен матч у Другій лізі – це битва, де потрібно викладатися з першої і до останньої секунди. ФК Перемога платить високі гонорари своїм футболістам, але наш клуб не буде місцем легкої наживи для тих, хто збирається «відбувати номер» на футбольному полі”, – йдеться в заяві клубу в Instagram.

Слінкін приєднався до Перемоги в літнє міжсезоння. Він зіграв у двох стартових матчах Другої ліги проти Скорука (0:0) і Полтави (0:1).

Вчора Перемога оголосила про відхід нападника Ігоря Сікорського. Контракт з 33-річним форвардом був розірваний за взаємною згодою сторін.

Перемога займає десяте місце в групі Б Другої ліги. 7 серпня дніпровська команда зіграє проти Яруда.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *