27 Вересня, 2021

Останній шанс для Іско

1 min read
Перехід Мартіна Едегора і травма Феде Вальверде дали Іско ще один шанс проявити себе в «Мадриді».
Іско

Перехід Мартіна Едегора і травма Феде Вальверде дали Іско ще один шанс проявити себе в «Мадриді»: іспанець тепер є єдиною альтернативою після трьох основних півзахисників – Тоні Крооса, Луки Модріча і Каземіро. Через те, що конкурентів не залишилося, Іско – перший в черзі, коли треба дати іншим трохи відпочити.

Але півзахисник проводить не найкращий період у своїй кар’єрі в мадридському «Реалі». Зінедін Зідан постійно використовує в півзахисті своїх звичних гравців, що ускладнювало іншим гравцям отримання ігрового часу. Незважаючи на те, що Іско був важливим гравцем під час першого терміну роботи Зідана, з моменту повернення француза йому не вдавалося знайти постійне місце в команді.

Незважаючи на колишній намір піти в січні, Іско залишиться в «Мадриді» до кінця сезону, оскільки клуб не може дозволити собі послабити склад ще більше після того, як Едегор відправився в оренду в «Арсенал». В кінці листопада Marca писала, що Іско повідомив клубу про свій намір піти у січні, і «Мадрид» розумів його позицію, як і Зідан, і був готовий відпустити іспанця.

Але зараз все відкладено до червня: нова ситуація в клубі може зіграти Іско на користь, і, ймовірно, у нього буде шанс проявити себе до кінця сезону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *