20 Жовтня, 2021

Олександр Караваєв пояснив причини розгромної поразки Динамо в матчі проти Шахтаря

1 min read
Олександр Караваєв прокоментував поразку в матчі з «Шахтарем».
Олександр Караваєв

Гравець «Динамо» Олександр Караваєв прокоментував поразку в матчі з «Шахтарем» (0: 3).

– Вважаю, «Шахтар» переграв нас повністю. Так, у нас були моменти, але вважаю, що сьогодні дуже добре, дисципліновано зіграв суперник. Ми не зіграли так, як ми хотіли і могли. Тому такий рахунок.

– Луческу відзначив настрій суперника.

– Таке враження, що наш тренер до матчу знає все. Що він говорить перед зустріччю – відбувається майже в кожному матчі. Він каже, що суперник буде супермотівірован, тому що в минулому році ми виграли всі трофеї. Зараз вони будуть супермотивованими, щоб відібрати цей трофей.

Вони показали, що у них була дуже велика мотивація. Вони хотіли перемогти. Ми теж хотіли виграти. Не кажу, що ми опустили руки. Але не зіграли в той футбол, в який вміємо, і, напевно, не виконали до кінця установку тренера.

– Можна говорити, що гол Траоре зламав ваш план на матч?

– Якщо взяти до пропущеного м’яча, вважаю, у нас було більше моментів, але ми їх не реалізували. Була гра, як кажуть, до гола. Вони гол забили, напевно, це надломило нас. Вже було важко надломити цей хід. Але в другому таймі могли вийти більш зарядженими, більш мотивованими, переламати хід – але не вдалося.

– Вперше побачили «Шахтар» Де Дзербі не по ТВ. Багато що змінилося за відчуттями на полі?

– Не скажу, що багато чого змінилося. Але є кілька змін. Є місця, в яких вони стали по-іншому грати. Крайні захисники вже не відкриваються якомога ширше, а йдуть в центр, плутаючи лінію захисту. Але Містер це розібрав.

Ми повинні були робити це на полі, але у нас не вийшло, коли вони переходили в нашу зону оборони на нашій половині поля. Ми їх не зустрічали більш агресивно, а потрібно було саме так, – сказав Караваєв в ефірі «Футбол 1».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *