22 Січня, 2022

Олександр Караваєв дав розгорнутий коментар по матчу Україна – Північна Ірландія

Олександр Караваєв прокоментував перемогу над Північною Ірландією.
Олександр Караваєв

Гравець збірної України Олександр Караваєв прокоментував перемогу над Північною Ірландією (1:0).

– Як сприйняв перемогу після чотирьох нічиїх?

– Завдання у нас було, щоб ми були дуже сконцентрованими на грі, показали нашу гру, що ми награємо. Плюс результат. Товариський матч, але давно не вигравали. Хотіли показати своє обличчя, свою гру, міць, повернутися на шлях переможців, коли ми постійно багато вигравали.

Зараз у нас був період, коли багато нічиїх. Начебто позитивний результат, не програвали. Але суперників, з якими грали, мали перемагати. Хотіли переломити цей момент. Вважаю, в цьому матчі добре вийшло.

Могли набагато більше забивати. Почнемо поки з цього. А далі будемо намагатися здобувати якомога більше перемог, щоб були попереконливіше.

– Твій ассист – награна комбінація?

– Не скажу, що награна. Це і в клубі, і в збірній вимагають, що подачі другим темпом потрібні, тому що наші гравці вже прийшли в зону. Коли йде другим темпом атака – захисники все одно змінюють свої позиції, вже не сильно сконцентровані.

Вийшов хороший дебютний гол у Зубкова. Вітаю його. Завжди дуже приємно, коли дебютний гол забиваєш, це ще більший приплив емоцій і впевненості.

– Збірна зіграла з легіонерами. Можна сказати, що це був наближений до основного склад?

– Вирішувати тренерському штабу. У попередніх матчах більше грали одні футболісти, зараз інші. Постійно йде зміна награвання, дивляться, хто на якій позиції може грати.

На тренуваннях всі по максимуму віддаються, всі борються за своє місце. Кожен показує, що він може грати. У нас спортивна конкуренція дуже серйозна.

– У другому таймі Північна Ірландія створила більше моментів біля наших воріт.

– Може, вони стали грати більш агресивно. Десь ми в деяких моментах, може, недопрацьовували, заспокоювали, контролювали гру. Вони на наших помилках грали гостріше.

– Дратує, що забили тільки один гол?

– Трохи так. Тому що якби забили ще в першому таймі, коли Ярмоленко міг забивати, Яремчук теж. Якби було 2:0, 3:0 в першому таймі, в другому було б ще легше грати. А 1:0 такий слизький рахунок. Тим більше небезпечний штрафний на 90 + 1. Не потрібно до такого доводити, будемо робити розбір.

Добре, що є такі товариські матчі, на них робимо розбір хороший, щоб до офіційних матчів підійти в повній бойовій готовності і не допускати непотрібних помилок.

– Після матчу з Бахрейном говорили, що грали під навантаженнями. Сьогодні в якій формі команда?

– Набагато краще, свіжіше. Був певний період навантажень, потім пару днів вихідних. Підтримували цей темп, режим. Потихеньку виходимо на свою пікову фізичну форму.

Тренерський штаб говорив нам, що вони розрахували повністю, як треба правильно підготуватися, щоб бути готовим до офіційних матчів у фізичному плані. Працюємо над тактикою, структурою гри. Ми все робимо поступово, поетапно, – сказав Караваєв в ефірі «Футбол 1».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *