17 Січня, 2022

Олександр Денисов розповів про справжню роль Кучера в ФК “Метал”

1 min read
Олександр Кучер є не просто головним тренером Металу, а й одним з інвесторів проекту.
Олександр Кучер

Колишній захисник збірної України Олександр Кучер є не просто головним тренером Металу, а й одним з інвесторів проекту. Як повідомив директор телеканалів Футбол 1/2/3 Олександр Денисов, 38-річний фахівець інвестував в Метал 500 тисяч доларів.

“Прихід Олександра Кучера в Метал – це не просто “проба пера” як молодого тренера. Це спільний проект Кучера і Краснікова”.

“Як ви знаєте, Олександр Ярославський не дає і не інвестує кошти в ФК Метал. Він займається тим, щоб позбавити санкцій і очистити емблему того самого Металіста, передати її в руки громади Харкова. Ну і потім, можливо, щоб ця емблема могла бути використана тим же ФК Металом”.

“Сьогодні Кучер тренер Металу, але він інвестував свої кошти в ФК Метал, тому що у одного Краснікова не було грошей для запуску клубу у Другій лізі, набору гравців і одноосібно піднімати його до Прем’єр-ліги. Кучер інвестував в Метал від 500 тисяч доларів. Ці гроші пішли в розвиток дитячої школи ФК Метал, підуть в інфраструктуру і т.д. Кучер зайшов як партнер”, – повідомив Денисов в програмі “Денисов TIME”.

Нагадаємо, після 16-ти турів Метал займає перше місце в турнірній таблиці другої ліги групи Б, маючи в своєму активі 44 набраних очка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *