18 Січня, 2022

Оле-Гуннар Сульшер: Ми знаємо, що Манчестер Юнайтед на дні

Оле-Гуннар Сульшер прокоментував ганебну поразку Ліверпулю.
Оле-Гуннар Сульшер

Головний тренер “червоних дияволів” Оле-Гуннар Сульшер прокоментував ганебну поразку Ліверпулю з рахунком 0:5.

“Нелегко сказати щось, крім того, що це найпохмуріший день, який у мене був, коли я керував цими гравцями. Ми були недостатньо гарні індивідуально і як команда. Все було недостатньо добре.

“Приймаю всю відповідальність. Тренерський штаб дуже, дуже хороший, блискучий. Я вибираю наш підхід до гри, ми давали занадто багато місця Ліверпулю, а коли ви даєте місце хорошим гравцям, вони забивають.

Четвертий гол … До нього було розуміння, що потрібно забивати гол кожні 15 хвилин після перерви. Я знаю, що ці хлопці на це здатні. Але після четвертого пропущеного гола, ймовірно, гра була закінчена.

Ви можете подивитися на минулий сезон, коли ми програли Тоттенхему 1:6, це гірше. Це набагато гірше для мене, як для манчестерського хлопця. Я просто повинен сказати, що ми повинні подолати це якомога швидше.

Ми знаємо, що ми на дні, ми не можемо відчувати себе гірше цього. Давайте подивимося, що ми будемо робити”, – наводить слова Солскьяера BBC.