25 Липня, 2021

Вісім голів на двох: Огляд надвидовищного матчу Динамо Київ проти Базеля (ВІДЕО)

«Динамо» зіграло перший матч на зборах в Швейцарії проти «Базеля».
ФК Динамо

В четвер, 1 липня, київське «Динамо» зіграло перший матч на зборах в Швейцарії проти «Базеля».

«Динамо» – «Базель» – 4:4

Голи: 23 – 1:0 Антюх, 2:0 – 30 Сирота, 2:1 – 36 Касамі, 2:2 – 45 пенальті Кабрал, 3:2 – 49 Ледньов, 3:3 – 60 Кабрал, 4:3 – 66 Коробенко, 4:4 – 82 Маршан

«Динамо» (1-й тайм) – Бойко, Сирота, Скорко, Дубінчак, Буяльський, Шепелев, Бражко, Андрієвський, де Пена, Антюх, Супряга (Ванат, 35).

«Динамо» (2-й тайм) – Бойко (Моргун, 76), Вівчаренко, Шабанов, Кравченко, Сідклей, Андрієвський (Коробенко, 62), Гармаш, Ледньов, Цітаішвілі, Родрігес, Ванат (Кулач, 62).