25 Липня, 2021

“Смішно”: Легенда збірної Англії розкритикував рішення судді видалити Даніельссона в матчі з Україною

Гарі Лінекер і Джої Бартон розкритикували рішення судді показати червону картку гравцеві збірної Швеції Маркусу Даніельссону.
Швеция - Украина

Колишні англійські футболісти Гарі Лінекер і Джої Бартон розкритикували рішення судді показати червону картку гравцеві збірної Швеції Маркусу Даніельссону в овертаймі матчу 1/8 фіналу Євро-2020 з командою України.

«Це не видалення. Уповільнені повтори знову перетворюють нешкідливий відбір м’яча в щось більше, ніж було насправді. Смішно», – написав Лінекер в своєму акаунті в Твіттері.

«Жодного разу не червона картка! Нонсенс», – заявив в соцмережі Джої Бартон.

Італійський арбітр Даніеле Орсато видалив шведського захисника на 99-й хвилині зустрічі, а в самому кінці другого овертайму вийшов на заміну український нападаючий Артем Довбик і забив переможний м’яч та вивів свою команду до чвертьфіналу турніру. Рахунок матчу – 2:1.

На наступній стадії українці зустрінуться з командою Англії, яка перемогла збірну Німеччини з рахунком 2:0.