25 Липня, 2021

Євро-2020: Нідерланди в дуже видовищному матчі перемагають Україну

У неділю, 13 червня, збірна Нідерландів зустрічалася з національною командою України.
Нідерланди - Україна

У неділю, 13 червня, збірна Нідерландів зустрічалася з національною командою України. Матч 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи – 2020 проходив на стадіоні «Йохан Кройф Арена» в Амстердамі (Нідерланди).

Нідерланди – Україна 3:2

Голи: Вейналдум (52), Вегхорст (58), Дюмфрис (85) – Ярмоленко (75), Яремчук (79)

Рахунок в матчі відкрила збірна Нідерландів. На 52-й хвилині голом відзначився Жоржиньо Вейналдум. Дюмфріс з правого флангу прострілив у штрафну, Бущан зіграв на перехопленні, але м’яч відлетів на Вейналдума, який ударом з ходу пробив під поперечину.

На 59-й хвилині збірна Нідерландів подвоїла перевагу. Гол забив нападаючий Ваутер Вегхорст. Дюмфріс увірвався в штрафну, продавив захисника, після чого м’яч відскочив прямо на Вегхорста, який пробив в ближній кут воріт.

На 75-й хвилині поєдинку збірній України вдалося скоротити розрив в рахунку. Гол в актив собі записав Андрій Ярмоленко, який відправив м’яч з-за меж штрафного точно в дев’ятку воріт Стекеленбурга.

На 79-й хвилині гри Роман Яремчук прекрасним ударом головою зрівняв рахунок в грі.

Третій свій гол Нідерланди забили на 85-й хвилині зустрічі. Подачу з флангу головою замкнув Дензел Дюмфріс.

Обслуговувала зустріч бригада арбітрів з Німеччини на чолі з Феліксом Бріхом. Допомагали йому асистенти Марк Борш і Штефан Лупп. Резервний рефері – поляк Бартош Франковськи.

Нагадаємо, в групі С, крім українців і нідерландців, грають національні команди Австрії та Північної Македонії, очне протистояння яких закінчилося перемогою австрійців з рахунком 3:1.