25 Липня, 2021

Євро-2020: Бельгія розбиває збірну Росії в Санкт-Петербурзі

У суботу, 12 червня, був зіграний матч збірних Бельгії та Росії. Зустріч 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи - 2020 пройшла на стадіоні «Крестовский» в Санкт-Петербурзі.
Бельгія - Росія

У суботу, 12 червня, був зіграний матч збірних Бельгії та Росії. Зустріч 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи – 2020 пройшла на стадіоні «Крестовский» в Санкт-Петербурзі.

Бельгія – Росія 3:0

Голи: Лукаку (10, 88), Меньє (34)

Нападаючий збірної Бельгії Ромелу Лукаку відкрив рахунок в матчі з Росією після помилки Андрія Семенова на 10-й хвилині зустрічі. Після кросу в російську штрафну Семенов не зміг вибити м’яч, дозволивши Лукаку розвернутися до воріт і пробити точно в кут.

Захисник збірної Бельгії Тома Меньє збільшив перевагу номінальних господарів в матчі зі збірною Росії, зробивши рахунок – 2:0 на користь бельгійців. На 34-й хвилині після подачі з лівого флангу Антон Шунін відбив м’яч перед собою, але прямо на Меньє, якому ніхто не завадив пробити в нижній кут воріт.

На 88-й хвилині гри Ромелу Лукаку відправив третій м’яч у ворота росіян, записавши собі в актив дубль.

Обслуговувала зустріч бригада арбітрів з Іспанії на чолі з Матеу Лаосом. Асистенти – Пау Себрьян Девіс і Роберто Діас Перес Дель Паломар. Резервний рефері – Фернандо Рапальіні.