Євро-2020: Уельс вирвав нічию в поєдинку проти Швейцарії

У першому турі групового етапу Євро-2020 збірна Швейцарії протистояла Уельсу. Гра проходила в Баку.

Уельс – Швейцарія 1:1

Голи: Мур (74) – Емболо (49)

Уельс – Уорд, Робертс, Родон, Девіс, Міфем, Моррелл, Ремзі, Бейл, Аллен, Джеймс, Мур.

Швейцарія – Зоммер, Родрігес, Шер, Ельведі, Мбабу, Джака, Фройлер, Шакірі, Аканджі, Сеферович, Емболо.

Збірна Уельсу провела дуже яскраво першу половину першого тайму, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт швейцарців, однак, відкрити рахунок в матчі їм не вдалося. Власне, в першому таймі і Швейцарії не вдалося забити, хоча вони володіли як ігровим, так і територіальною перевагою.

Відкрито рахунок у грі був на старті другого тайму, на 49-й хвилині гри Емболо замкнув прекрасну подачу з кутового від Шакірі.

За 15 хвилин до завершення поєдинку рахунок своїм голам на чемпіонаті Європи відкрили і валлійці. Після подачі з флангу від Моррела гол в ворота Зоммера забив форвард Уельсу Мур.

Суперниками по групі Уельсу і Швейцарії є збірні Туреччини та Італії, який свій поєдинок зіграли вчора, 11 червня. Перемогу в тому матчі святкували футболісти Роберто Манчіні (3: 0).