13 Червня, 2021

Огляд гольової феєрії в матчі 34-го туру Манчестер Юнайтед – Ліверпуль (ВІДЕО)

У Манчестері на стадіоні «Олд Траффорд» відбувся перенесений матч 34-го туру АПЛ "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль". Зустріч завершилася перемогою мерсисайдців з рахунком 4:2.
Манчестер Юнайтед - Ліверпуль

У Манчестері на стадіоні «Олд Траффорд» відбувся перенесений матч 34-го туру АПЛ “Манчестер Юнайтед” – “Ліверпуль”. Зустріч завершилася перемогою мерсисайдців з рахунком 4:2.

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль 2:4

Голи: Фернандеш 10, Решфорд 68 – Жота 34, Фірміно 45 + 3, 47, Салах 90.

Манчестер Юнайтед: Хендерсон – Шоу, Байї (Матіч 86), Лінделеф, Ван-Біссака – Фред (Грінвуд 63), Мактоміней – Погба, Фернандеш, Решфорд – Кавані.

Ліверпуль: Аліссон – Александер-Арнольд, Філліпс, Ріс Вільямс, Робертсон – Фабіньо, Тьяго, Вейналдум (Джонс 74) – Салах (Неко Вільямс 90 + 2), Жота (Мане 74), Фірміно.

Попередження: Байї 48, Мактоміней 79, Кавані 85.

Початок гольової феєрії було покладено на 10-й хвилині – півзахисник манкуніанців Бруну Фернандеш з меж штрафного зовнішньою стороною стопи пробив у дальній кут – м’яч рикошетом від ноги захисника гостей Натаніель Філліпса опинився у воротах. Спочатку АПЛ порахувала, що це автогол, але потім переглянула своє рішення і записала м’яч на ім’я Фернандеша.

Мерсисайдці зрівняли рахунок на 34-й хвилині – нападник Діогу Жота, перебуваючи спиною до воріт, підставив п’яту під удар все того ж Філліпса і з близької відстані переправив м’яч в сітку.

На третій доданій до першого тайму хвилині навіс захисника мерсисайдців Трента Александера-Арнольда зі штрафного прийшов на голову нападника Роберто Фірміно, який з краю воротарського вколотив м’яч у верхній кут воріт Діна Хендерсона.

На 47-й хвилині першим на відскік від воротаря «МЮ» зреагував Роберто Фірміно і з меж штрафного переправив м’яч у ворота, оформивши дубль.

На 68-й хвилині нападник манкуніанців Едінсон Кавані вертикальним пасом вивів Маркуса Рашфорд практично на тет-а-тет з воротарем червоних Алісон Бекером – Маркус увійшов в штрафну і пробив низом у дальній кут.

Остаточний рахунок на 90-й хвилині встановив нападник мерсисайдців Мохамед Салах, впевнено реалізувавши вихід один на один.

«Манчестер Юнайтед» в 36 матчах набрав 70 очок і посідає друге місце в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги сезону-2020/2021. «Ліверпуль» (60) – піднявся на п’яте місце. У підопічних Юргена Клоппа один матч в запасі.