13 Червня, 2021

Шедевр Мессі, “пушка” від Солера – в огляді матчу Валенсія – Барселона (ВІДЕО)

У матчі 34-го туру іспанської Прімери «Валенсія» приймала «Барселону».
Валенсія - Барселона

У матчі 34-го туру іспанської Прімери «Валенсія» приймала «Барселону». Зустріч проходила на стадіоні «Месталья» в Валенсії і завершилася з рахунком 2:3. Матч обслуговувала бригада арбітрів, яку очолив Хосе Санчес Мартінес.

Валенсія – Барселона 2:3

Голи: Пауліста, 50, Солер, 83 – Мессі, 57, 69, Грізманн, 63

Валенсія: Сіллессен – Коррейя, Пауліста, Гільямон (Гамейро, 79), Тоні Лато (Діахабі, 64), Гайя – Солер, Васс, Рачіч (Олива, 79) – Гомес, Гедеш.

Барселона: Тер Штеген – Араухо, Піке, Ленгле – Бускетс – Дест (Роберто, 75), де Йонг, Педрі (Моріба, 75), Альба – Мессі, Грізманн.

Попередження: Рачіч, 35, Тоні Лато, 56 – тер Штеген, 65.

Перший тайм пройшов без голів, зате в другій половині зустрічі їх було забито п’ять. На 50-й хвилині рахунок відкрив захисник «Валенсії» Габріел Пауліста. Через сім хвилин Ліонель Мессі встановив рівновагу, а вже на 63-й хвилині Антуан Грізманн вивів синьо-гранатових вперед. На 69-й хвилині Мессі зміцнив перевагу «Барселони», оформивши дубль. «Валенсія» зуміла відіграти один м’яч на 83-й хвилині, коли відзначився Карлос Солер. Але повноцінно переломити хід гри «летючим мишам» не вдалося. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу каталонського клубу.

«Барселона», набравши 74 очка, посідає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. «Валенсія» (36) – на 14-му місці. Лідирує в Прімері мадридський «Атлетіко» (76). Другий – «Реал» (74).