12 Червня, 2021

Манчестер Юнайтед знищує Рому на “Олд Траффорд”, відвантаживши в ворота римлян шість голів

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи УЄФА «Манчестер Юнайтед» приймав римську "Рому".
Манчестер Юнайтед - Рома

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи УЄФА «Манчестер Юнайтед» приймав римську “Рому”. Зустріч проходила на стадіоні «Олд Траффорд» в Манчестері (Англія) і завершилася з рахунком 6: 2.

Манчестер Юнайтед – Рома 6:2

Голи: Бруну Фернандеш 9, 71 (пен.), Кавані 48, 64, Погба 75, Грінвуд 87 – Лоренцо Пеллегріні 15 (пен.), Джеко 34

МЮ-Рома

“Манчестер Юнайтед”: Де Хеа, Ван-Біссака, Магуайр, Лінделеф, Шоу, МакТоміней, Фред (Матіч 83), Рашфорд (Грінвуд 76), Бруну Фернандеш (Мата 89), Погба, Кавані

“Рома”: Пау Лопес (Міранте 28), Ібаньєс, Смоллінг, Крістанте, Карсдорп, Верету (Вільяр 5), Діавара, Спінаццола (Б. Перес 37), Лоренцо Пеллегріні, Мхітарян, Джеко

Попередження: Погба 51 – Вільяр 50, Смоллінг 61

Матч обслуговувала іспанська бригада арбітрів, яку очолить Карлос Дель Серро Гранде.

Рахунок в матчі на 9-й хвилині відкрив «Манчестер Юнайтед» – Бруну Фернандеш забив з передачі Едінсона Кавані. «Рома» відповіла голом Лоренцо Пеллегріні на 15-й хвилині, а на 34-й хвилині «вовки» вийшли вперед зусиллями Едіна Джеко.

Два голи гостей розлютили «червоних дияволів», тому далі в матчі голи забивала лише одна команда. На 48-й хвилині забив Едінсон Кавані, якому асистував Бруну Фернандеш. На 64-й хвилині Кавані оформив дубль. На 71-й хвилині за кількістю голів в матчі уругвайця наздогнав Бруну Фернандеш. На 75-й хвилині перевага «МЮ» до розгромного довів Поль Погба. А на 86-й хвилині крапку в матчі поставив Мейсон Грінвуд. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу «Манчестер Юнайтед».

Зустріч у відповідь команд пройде 6 травня на стадіоні «Олімпіко» в Римі (Італія). У другій півфінальній парі Ліги Європи найсильнішого виявлять «Вільярреал» і лондонський «Арсенал».