12 Червня, 2021

Маурісіо Почеттіно пояснив поразку ПСЖ проти Манчестер Сіті

Маурісіо Почеттіно прокоментував поразку ПСЖ проти Манчестер Сіті.
Маурісіо Почеттіно

Парі Сен-Жермен приймав Манчестер Сіті на своєму полі в рамках поєдинку 1/2 фіналу Ліги чемпіонів і поступився з рахунком 1: 2.

Маурісіо Почеттіно прокоментував поразку своєї команди.

“Ми бачили сьогодні два різних тайми. У першому таймі ми добре зіграли. Ми створювали моменти і заслужено вийшли вперед, а після перерви краще був Сіті. Забиті ними голи були випадковістю, але вони створювали більше, ніж ми. В результаті кожна команда провела по одному хорошому тайму.

Ми розчаровані двома пропущеними м’ячами. Важко прийняти те, що це сталося в півфіналі. Але в другому таймі Сіті зіграв стабільніше. Було нелегко справлятися з ними. Вони діяли трохи агресивніше. Нам було нелегко повертати собі м’яч.

У футболі потрібно вірити. Протистояння відновиться через шість днів. Ми повинні постаратися забити і перемогти. Звичайно, ми відчуваємо тиск, але потрібно намагатися”, – наводить слова аргентинця офіційний сайт УЄФА.