12 Червня, 2021

Хосеп Гвардіола прокоментував тріумф Манчестер Сіті в матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів проти ПСЖ

Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів з «Парі Сен-Жермен».
Пеп Гвардіола

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів з «Парі Сен-Жермен» (2: 1).

«Ми почали дуже добре, але відчули тиск. Багато з хлопців вперше грали в півфіналі і хотіли, щоб все вийшло. Останні 10 хвилин тайму були непоганими. Після перерви ми грали чудово, це стосується всіх аспектів гри. Забили два голи на виїзді. Через шість днів нас чекає важкий матч.

Іноді потрібно розслабитися, бути собою. У першому таймі нормально так грати – не хочеться втрачати м’яч, це сковує. Потім наш пресинг став інтенсивніше.

Нелегко грати проти Мбаппе, Неймара і Ді Марії. Ми забили два голи і могли знову це зробити. Задоволений грою команди, але ми пройшли тільки половину шляху. Нас чекають ще 90 хвилин. «ПСЖ» – хороша команда, можливо все», – цитує Гвардіолу BBC.