12 Червня, 2021

Фантастична перестрілка: Наполі розбиває Лаціо в 32-му турі Серії А (ВІДЕО)

В четвер, 22 квітня, відбувся матч «Наполі» - «Лаціо». Зустріч 32-го туру італійської Серії А пройшла на стадіоні «Дієго Армандо Марадона» в Неаполі.
Наполі - Лаціо

В четвер, 22 квітня, відбувся матч «Наполі» – «Лаціо». Зустріч 32-го туру італійської Серії А пройшла на стадіоні «Дієго Армандо Марадона» в Неаполі. «Наполі» здобув перемогу з рахунком 5: 2.

Наполі – Лаціо 5:2

Голи: Лоренцо Інсіньє, 7 (пен.), 54, Політано, 12, Мертенс, 65, Осімхен, 80 – Іммобіле, 70, Мілінковіч-Савіч, 74

Наполі: Мерет – Ді Лоренцо, Манолас (Ррахмані, 71), Кулібалі, Хісао – Руїс, Бакайоко, Зьелінскі (Ельмас, 82) – Політано (Лосано, 71), Мертенс (Осімхен, 72), Лоренцо Інсіньє.

Лаціо: Рейна – Марушич, Ачербі, Раду – Лаццари, Мілінковіч-Савіч (Жан-Даніель Акпа-Акпро, 84), Лейва (Катальді, 58), Луїс Альберто (Перейра, 65), Фарес (Луліч, 64) – Корреа, Іммобіле (Мурікі, 84).

Попередження: Манолас, Руїс, Мертенс, Ді Лоренцо – Мілінковіч-Савіч, Лейва, Іммобіле, Перейра.

Обслуговувала зустріч бригада арбітрів на чолі з Марко Ді Белло. Допомагали йому асистенти Стефано Алассіо і Альберто Тегоні. Резервний рефері – Розаріо Абісс.

З перших хвилин матч був наповнений яскравими подіями. Вже на 6-й хвилині головний арбітр зустрічі поставив одинадцятиметровий удар на користь «Наполі», який реалізував Лоренцо Інсіньє. Через 5 хвилин зусиллями Маттео Політано господарі збільшили перевагу в рахунку. До перерви «Лаціо» мав шанс скоротити відставання, але удар Хоакіна Корреа припав в штангу воріт.

Після перерви команди продовжили створювати небезпечні моменти. А результативним став удар нападника «Наполі» Лоренцо Інсіньє на 53-й хвилині. На 65-й хвилині Дріс Мертенс довів різницю в рахунку до 4 м’ячів, завдяки технічному удару у верхній кут воріт. На 71-й хвилині форвард гостей Чіро Іммобіле відквитав один м’яч, а 3 хвилини по тому його одноклубник Сергій Мілінковіч-Савіч своїм голом подарував надію на камбек уболівальникам «Лаціо».

Але вже на 80-й хвилині атакуючий гравець неаполітанського клубу Віктор Осімхен завершив комбінацію
відмінним ударом і поставив крапку в матчі.

Фінальний свисток арбітра підвів підсумок насиченої на події та красиві голи зустрічі – 5:2.

«Наполі», набравши 63 очка, посідає п’яте місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. «Лаціо» (58) розташовується на шостому рядку. Господарі з 6 січня не знають гіркоти поразок у рідних стінах. На початку року неаполітанці поступилися «Спеції» 1: 2.