12 Червня, 2021

Франція – Україна: коментар Уго Льоріса після гри

Голкіпер Уго Льоріс висловився після поєдинку проти збірної України.
Уго Льоріс

Воротар збірної Франції Уго Льоріс висловився після поєдинку проти збірної України.

“Нам не вистачило агресії в фінальній третини поля. На перерву можна було піти з 2: 0, але цього не сталося. На другий тайм повернулися млявими. Особисто мені дуже неприємно.

Кімпембе залишився дуже незадоволений автоголом. Я бачив його рух, м’яч влучив у стегно. Українці домоглися успішного результату, але їх заслуга в гарній захисту і дисципліни. Їх захисному блоку складно було маневрувати, ми створили дуже мало моментів.

Мені сподобалося, що в першому таймі ми ризикували в атаці, іноді залишали в обороні гравців один в один”, – наводить слова голкіпера France Football.

Раніше представник тренерського штабу “синьо-жовтих” Олександр Шовковський, в своєму Instagram-акаунті прокоментував епізод з голом Антуана Грізманн з офсайду, який помилково не зафіксував боковий арбітр.