13 Червня, 2021

Юрген Клопп прокоментував жахливу травму Руї Патрісіу в матчі проти Ліверпуля

Руи Патрисиу

Німецький фахівець Юрген Клопп поділився своєю думкою про травму португальського воротаря Руї Патрісіу в поєдинку Вулверхемптона проти Ліверпуля.

«Це була жахлива ситуація. Я розмовляв з працівниками Вулверхемптона, вони позитивно налаштовані. Це сумно. У контактному спорті таке трапляється час від часу. Я більш розслаблений, тому що перше враження – це несерйозно. Ми бажаємо йому всього найкращого», – наводить слова Клоппа BBC.

Нагадаємо, вчора, 15 березня, в рамках 28-го туру Ліверпуль грав проти Вулверхемптона на стадіоні “Молінью”. Гра завершилася перемогою “червоних” з рахунком 1: 0.

На 86-й хвилині гри гравець “вовків” Конор Коад, в спробі заблокувати удар Мохамеда Салаха, в’їхав коліном в голову португальському кіперу своєї команди. Матч був перерваний на 14 хвилин, поки медики надавали допомогу Руї Патрісіу. Португалець покинув поле на ношах.

Після 28-ми турів в активі Вулверхемптона 35 набраних очок і 13-е місце в турнірній таблиці. Ліверпуль з 46 балами йде на 6-му рядку.