13 Червня, 2021

Рома – Шахтар: коментар Луїша Каштру після матчу 1/8 фіналу Ліги Європи

Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру після гри прокоментував результат матчу "гірників" проти Роми.
Луїш Каштру

Донецький Шахтар з розгромним рахунком поступився римської Ромі в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи (3: 0).

Головний тренер “гірників” Луїш Каштру після гри прокоментував результат.

“Збалансована гра в другому таймі, у обох команд були моменти. У другому таймі ми почали домінувати. Були моменти, щоб забити гол, але Рома вбила гру за 4 хвилини.

Ми пропустили гол з кутового. Під час другого пропущеного м’яча арбітр начебто мав дати свисток”.

“На той момент гра відключилася, розбалансувалася. Це були фатальні 4 хвилини. Результат дуже несправедливий.

Ми хотіли контролювати гру. Цей етап турніру складається з двох матчів, тому ми хотіли забити”, – сказав фахівець в інтерв’ю Шлях до Гданська.