13 Червня, 2021

Ліверпуль вдруге перемагає РБ Лейпциг і виходить в 1/4 фіналу ЛЧ

У середу, 10 березня, був зіграний матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому Ліверпуль протистояв РБ Лейпциг.
Ліверпуль - Лейпциг

У середу, 10 березня, був зіграний матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому Ліверпуль протистояв РБ Лейпциг. Гра проходила на нейтральному полі в Будапешті на стадіоні “Пушкаш-Арена”. Перша зустріч цих команд була зіграна на цьому ж стадіоні і завершилася перемогою англійців з рахунком 2: 0.

Ліверпуль – РБ Лейпциг 2:0

Голи: Салах (71), Мане (74)

Як і в першій зустрічі Ліверпуль оформив потрібний результат у другій половині гри. Рахунок відкрили підопічні Клоппа на 71-й хвилині поєдинку, відзначився єгиптянин Мохамед Салах. Лише через три хвилини зусиллями Садіо Мане “червоні” подвоїли перевагу в рахунку і по суті закрили питання виходу в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Більш досвідчений Юрген Клопп переграв свого молодшого, але вельми талановитого співвітчизника Юліана Нагельсмана. В цілому німецький клуб більше володів м’ячем, створював хороші моменти для того, щоб забити, але реалізація сильно підвела “биків”.

На таких стадіях потрібно більш трепетно ​​ставиться до своїх моментів і реалізовувати ті шанси, які з’являються, в іншому випадку це може призвести до вильотом, що власне і сталося з Лейпцигом. Путівка в чвертьфінал Ліги чемпіонів дістається Ліверпулю.