13 Червня, 2021

Ювентус встановив клубний антирекорд

«Ювентус» вперше в історії Ліги чемпіонів і Кубка чемпіонів вибув на стадії 1/8 фіналу в двох сезонах поспіль.
ФК Ювентус

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Ювентус» приймав «Порту». Зустріч проходила на стадіоні «Альянц – Ювентус» в Турині (Італія) і завершилася перемогою господарів в овертаймі з рахунком 3: 2.

Перша зустріч команда завершилася перемогою «Порту» з рахунком 2: 1. Таким чином, Рахунок двоматчевого протистояння – 4: 4. Португальці проходять далі завдяки двом голам у гостях.

Як повідомляється в «твіттері» OptaPaolo, «Ювентус» вперше в історії Ліги чемпіонів і Кубка чемпіонів вибув на стадії 1/8 фіналу в двох сезонах поспіль. У минулому сезоні туринський клуб на стадії 1/8 фіналу програв «Ліону».

У цій зустрічі в складі «Ювентуса» дубль оформив Федеріко К’єза і ще один гол на рахунку Адріена Рабьо. За «Порту» дубль оформив Сержіу Олівейра. При цьому, «Порту» з 54-й хвилині грав в меншості після видалення Мехді Таремі.