12 Червня, 2021

Манчестер Юнайтед повторив клубний рекорд 109-річної давності

«Манчестер Юнайтед» здобув дев'яту домашню перемогу поспіль в Кубку Англії. Це найдовша серія домашніх перемог в турнірі.
Манчестер Юнайтед

Завершився матч 1/8 фіналу Кубка Англії, в якому «Манчестер Юнайтед» приймав «Вест Хем». Зустріч відбулася в Манчестері на стадіоні «Олд Траффорд» і завершилася перемогою «Червоних дияволів» в овертаймі з рахунком 1:0.

Як повідомляється в «твіттері» OptaJoe, «Манчестер Юнайтед» здобув дев’яту домашню перемогу поспіль в Кубку Англії. Це найдовша серія домашніх перемог в турнірі. Попередня була в період 1908 по 1912 рік.

Таким чином, «Манчестер Юнайтед» вийшов у чвертьфінал Кубка Англії, а «Вест Хем» завершив участь в турнірі.

Нагадаємо, на попередньому стадії «Червоні Дияволи» обіграли обіграли «Ліверпуль» з рахунком 3:2. «Вест Хем» в свою чергу здобув перемогу над «Донкастер Роверс», відправивши у ворота суперника чотири м’ячі.