Юрген Клопп написав дуже емоційне звернення до фанів Ліверпуля

Юрген Клопп звернувся до вболівальників Ліверпуля після низки невдалих результатів команди.
Юрген Клопп

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп звернувся до вболівальників мерсисайдців після низки невдалих результатів команди.

«Це складний період і складний час для всіх нас. Я хочу, щоб в цей період ви всі пам’ятали: легко вірити, коли справи йдуть добре. Ми повинні показати характер. Гравці будуть раді, якщо фанати підтримають нас.

Подивіться на матч з «Ман Сіті». Якщо ви не побачили дуже хорошу футбольну команду, яка скоро знову почне вигравати, то я не знаю, що ще потрібно зробити.

Ми не дивимося на ситуацію легковажно, зовсім ні. Сьогодні нам дуже боляче. Ми отримали багато ударів в останні пару тижнів, але все зміниться. Якщо ви по-справжньому єдині тільки коли виграєте, то з вами щось не так. Ми пройдемо через цей складний момент і цей складний сезон разом.

Під час гри з «Манчестер Сіті» я побачив багато позитивних моментів. Ми покажемо їх знову, знову і знову. Я в цьому не сумніваюсь. У нас буде цілий тиждень на тренування, і ми подумаємо над цією ситуацією», – наводить слова Клоппа офіційний «твіттер» мерсисайдців.

Матч 23-го туру АПЛ «Ліверпуль» – «Манчестер Сіті» завершився розгромною перемогою «городян» з рахунком 4:1.

Підопічні Юргена Клоппа набрали в 23 матчах 40 очок і займають четверте місце в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги сезону-2020/2021.