13 Червня, 2021

Ювентус завдяки голам Роналду обіграв Інтер в першій грі півфіналу Кубка Італії

У першому матчі 1/2 фіналу Кубка Італії Інтер приймав туринський Ювентус. Зустріч пройшла на стадіоні «Сан-Сіро (Джузеппе Меацца)» в Мілані і завершилася перемогою гостей з рахунком 2: 1.
Ювентус

На 9-й хвилині зустрічі рахунок відкрив нападник Інтера Лаутаро Мартінес. На 26-й хвилині форвард Ювентуса Кріштіану Роналду зрівняв рахунок, успішно реалізувавши пенальті. Через 9 хвилин Роналду оформив дубль і встановив підсумковий рахунок зустрічі.

Матч-відповідь півфіналу Кубка Італії Ювентус – Інтер відбудеться 9 лютого на стадіоні «Альянц – Ювентус» в Турині.

В 1/4 фіналу турніру Ювентус розгромив СПАЛ (4: 0), а міланський Інтер з рахунком 2: 1 обіграв Мілан. В іншому півфінальному матчі Кубка Італії зустрінуться Аталанта та Наполі. Перша матч відбудеться 3 лютого.