24 Вересня, 2021

Несподіваний вибір: Максим Шацьких назвав кращого форварда, який працював під його керівництвом в Динамо

1 min read
Максим Шацьких назвав самого сильного форварда, який працював під його керівництвом в Динамо Київ.
Максим Шацьких

Колишній асистент головного тренера Динамо Максим Шацьких назвав самого сильного форварда, який працював під його керівництвом в київському клубі.

«Швидше за все, це Бєс, Артемко. Поки була пауза, він дуже висох. Хочеться, щоб він трохи набрав, а то раніше він виглядав потужніше. У нього не було зайвої ваги і раніше, але він здавався машиною. А зараз він трохи схуд, треба обрости м’язами.

Напевно, Бесєдін, тому що природа його не нагородила нічим. У нього немає щось такого від природи: швидкості, зросту, мощі. Якщо порівнювати його з Супрягою, то всі говорять, що у нього хороша швидкість. У Бєса цього немає. У нього всього по чуть-чуть. Не можна сказати, що він тихохід. Він має швидкість, але не дуже високу. Зріст у нього нормальний, для форварда його досить. Міцність теж є.

Час у нього ще є, він відносно молодий. Головне – більше забивати. Тоді він відчуває впевненість. Якщо матч або два він не забиває, то упускає нитку гри. Це потім його трошки затягує. Тому, напевно, це він, але з ним ще працювати і працювати. Але він схильний до цього – правильно розуміє, сприймає і намагається робити», – сказав Шацьких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *