18 Січня, 2022

“Недовго музика грала, недовго фраєр танцював”: Чинний чемпіон Китаю припинив своє існування

1 min read
Китайський футбол був повалений в шок, коли власники діючих чемпіонів китайської Суперліги Цзянсу Сунін оголосили, що клуб негайно припиняє свою діяльність.
Jiangsu

У неділю, 28 лютого, китайський футбол був повалений в шок, коли власники діючих чемпіонів китайської Суперліги Цзянсу Сунін оголосили, що клуб негайно припиняє свою діяльність. Про це повідомляє Sky Sports.

При цьому компанія Suning Commerce Group припинила діяльність не тільки основної команди Цзянсу Сунін, але і її дитячих і юнацьких складів. Також припинила існування жіноча команда з такою ж назвою, яка стала чемпіоном в 2019 році.

Цзянсу Сунін в листопаді минулого року виграв Суперлігу, обігравши в плей-офф Гуанчжоу Евергранд. До складу команди входив колишній гравець Шахтаря Алекс Тейшейра, який переїхав в Китай за 50 мільйонів євро в 2016 році. Клуб був заснований в 1994 році, а Suning Commerce Group придбала його в 2015 році.

Також відзначимо, що Suning Commerce Group є власником міланського Інтера, на діяльності якого має намір зосередитися компанія, що спеціалізується на продажу електроніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *