18 Січня, 2022

Микола Несенюк: Олександр Петраков, на відміну від свого попередника, є професійним тренером

Микола Несенюк висловився про призначення Олександра Петракова на пост головного тренера збірної України.
Петраков

Глава департаменту «Динамо» по роботі із засобами масової інформації Микола Несенюк висловився про призначення Олександра Петракова на пост головного тренера збірної України.

«Коли видатного скульптора Мікеланджело Буонарроті запитали про секрет його майстерності, він відповів: «Нічого складного. Беру брилу мармуру і відсікаю від неї все зайве».

Приблизно те ж саме тепер повинен зробити Олександр Петраков. Для професійного тренера, власне, як і для професійного скульптора, це не дуже складно.

На щастя, Петраков, на відміну від свого попередника, є професійним тренером.

Два роки тому йому вдалося виграти чемпіонат світу серед двадцятирічних, маючи в розпорядженні групу досить посередніх футболістів. При всій симпатії до наших хлопцям варто визнати, що серед них немає нікого, хто хоча б наблизився по класу до рівня Андрія Шевченка, як футболіста.

Зіграти успішно українці можуть виключно за рахунок організованості, дисципліни і порядку. Ну і удача не завадить.

Є надія, що Петраков навіть фізично не встигне потрапити під зовнішнє вплив, визначаючи склад команди. І на поле вийдуть не ті, хто представляє потрібні комусь клуби, а дійсно найсильніші на думку тренера», – написав Несенюк.

Джерело: Трибуна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *