20 Жовтня, 2021

Мірча Луческу звинуватив Шахтар в порушеннях правил fair play

1 min read
Мірча Луческу прокоментував поразку в матчі з «Шахтарем».
МІрча Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу прокоментував поразку в матчі з «Шахтарем» (0: 3).

– У роздягальні у мене була розмова з гравцями про командний дух, про те, що сталося сьогодні на поле. Можна програти гру, але не можна так поступатися в єдиноборствах. Ми поверхнево і розслаблено поставилися до цього компоненту, і суперник виграв великий відсоток єдиноборств.

Ми проаналізуємо цей поєдинок, через 11 днів нас чекає зустріч з «Шахтарем» вже в чемпіонаті.

Мені абсолютно не сподобалася атмосфера агресивності, яка панувала в цій грі. Не сподобалися виходи на поле тренерського штабу суперника. Крім того, з лави «Шахтаря» гравці та тренери постійно вибігали і кричали в нашу сторону.

Це можна вважати моєю відповіддю на вчорашню заяву про те, що ми нібито чинимо тиск на суддів. Я такого не помічаю, бачу лише те, що ми отримуємо більше фолів і жовтих карток, ніж суперник. Мені здається, що це відсутність поваги до нашої команди, тренерського штабу і гравців.

Я ніколи не допускав коментарів з приводу поведінки інших суперників, але коли нас атакують, ми повинні дати відповідь.

У сьогоднішній грі був відсутній fair play з боку лави запасних «Шахтаря». Коли грають дві найкращі команди країни, ми не можемо допускати такої поведінки. Це не прикрашає наш чемпіонат.

У будь-якому випадку, вітаю «Шахтар» із заслуженою перемогою. Це хороша команда з якісними гравцями, в яку були зроблені великі вкладення. Думаю, що цій команді не потрібно створювати таку агресивну атмосферу і не дотримуватися fair play. Сподіваюся, що в майбутньому цього не повториться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *