19 Вересня, 2021

Мірча Луческу поділився своєю думкою про Шапаренка та Буяльського

Мірча Луческу поділився думкою про півзахисника Миколу Шапаренко та Віталія Буяльського.
Мірча Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу поділився думкою про півзахисника Миколу Шапаренка та Віталія Буяльського.

«Андрій Шевченко сказав, що я нарешті знайшов місце Шапаренко на поле. Я поставив його на позицію, де він може краще розкритися. Ці виходи з м’ячем в вільні зони, його дриблінг, його просування вперед – він не може цього зробити, коли грає вище. Він це може, коли грає трохи глибше.

Шапаренко придбав впевненість, навчився добре захищатися і відбирати м’ячі. Коля більш прямолінійний, ніж Віталій. Йому потрібно відчувати ці вільні зони, куди він може вбігти.

Йому потрібна свобода, йому потрібен простір. Він не такий спритний і мобільний, як Буяльський, який може розвернутися на одному квадратному метрі. Колі потрібні вільні зони. Колі потрібно було знайти місце, де він міг би прийняти м’яч і просунути його далі в атаку, проходити вільні зони на швидкості.

Коли я подивився, скільки він пробігає на тренуваннях, в матчах, то зрозумів, що він може виконувати найбільший обсяг роботи. Він не може бути гравцем атаки, він повинен грати саме в цій зоні і покращувати свою гру. У цьому причина, чому я поміняв місцями Шапаренко та Буяльського.

Поруч з Шапаренко дуже добре виконували свої функції і Андрієвський, і Шепелев. І це ми ще не говоримо про Сидорчука, який видав дуже класний сезон. УКФА опублікував статистику, що ми другі в Європі за кількістю своїх вихованців, які грають більше 60% ігрового часу в чемпіонаті і ЛЧ.

У нас 16 таких футболістів. В цьому наша сила, що в молодому колективі дуже дружні гравці, які допомагають один одному. Вони розподілили ігровий час приблизно рівномірно. У всіх був вплив на ці результати», – сказав Луческу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *