16 Вересня, 2021

«Мілан» хоче продовжити співпрацю з Браїмом Діасом

1 min read
Схоже, що «Мілан» задоволений Браїмом Діасом.
Браїмі Діас

Схоже, що «Мілан» задоволений Браїмом Діасом, який перейшов в італійський клуб на правах оренди минулого літа і пробуде там до червня: видання Marca стверджує, що «Мілан» має намір почати переговори з «Мадридом» про продовження угоди з гравцем і після червня 2021 року.

Досягти домовленості можна двома способами: зробити «Мадриду» вигідну фінансову пропозицію, щоб викупити футболіста, або ж просити про оренду на ще один сезон. У разі продажу заробіток «Мадрида» буде залежати від гри Браїма в поточному сезоні, також потрібно пам’ятати, що до складу “вершкових” взимку 2019 року Браїм потрапив за 17 млн ​​євро. Ситуація в «Мілані» не має до серйозних витрат, але зараз складно визначити розумну ціну – все буде залежати від результатів сезону: чим краще будуть показники, тим вище буде і ціна.

Так чи інакше, оренда здається більш реальним варіантом, ніж продаж – «Мадрид» чітко дає зрозуміти, що не хоче остаточно втрачати зв’язок з футболістом: навіть зараз в договорі оренди у «Мілана» немає права викупу – в «Мадриді» хотіли, щоб Браїм повернувся в червні. Зідан цінує молодого гравця і відпустив його на рік тільки щоб Браїм набрався досвіду. У разі якщо буде узгоджений трансфер, «Реал Мадрид» включить в договір пункт про право зворотного викупу.

Браїм щасливий в «Мілані» – одному з клубів, яким він з дитинства захоплювався: футболіст хоче домогтися успіху в «Мадриді», але ні в якому разі він не применшує значення «Мілана».

«Мілан» задоволений роботою Браїма, на рахунку якого зараз 13 матчів в Серії А, 1 гол і 3 результативні передачі. У всіх турнірах Браїм зіграв за клуб 21 матч, забив 4 голи і віддав 3 передачі.

У «Мілані» цінують сміливість Браїма, його вміння руйнувати оборону суперника і впливати на хід матчу, виходячи на заміну або граючи в «основі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *