12 Червня, 2021

Неймовірно драматичний матч Реал Мадрид – Севілья додає інтриги в чемпіонську гонку

У матчі 35-го туру іспанської Прімери «Севілья» зіграла внічию з мадридським «Реалом».
Реал - Севілья

У матчі 35-го туру іспанської Прімери «Севілья» зіграла внічию з мадридським «Реалом». Зустріч проходила на стадіоні «Альфредо ді Стефано» в Мадриді і завершилася з рахунком 2:2.

Реал – Севілья 2:2

Голи: Асенсіо, 67, Азар, 90 + 4 – Фернандо, 22, Ракітіч, 78 (пен.)

Реал: Куртуа – Одріосола, Мілітау, Начо, Марсело (Гутьєрес, 67) – Модріч (Асенсіо, 66), Каземіро, Кроос – Вальверде, Бензема, Вінісіус (Азар, 79).

Севілья: Буну – Навас, Кунде, Карлос, Акунья – Фернандо, Ракітіч (Торрес, 88), Хордан (Гудель, 83) – Сусо (Оскар, 83), А. Гомес (Ен-Несірі, 57), Окампос (де Йонг , 88).

Попередження: Каземіро – Сусо, Гудель.

На 22-й хвилині рахунок відкрив Фернандо. Після розіграшу штрафного і навісу Іван Ракітіч зробив скидку головою, Фернандо обробив м’яч, за допомогою помилкового замаху пішов від Каземіро і пробив під дальню штангу.

На 67-й хвилині Марко Асенсіо зрівняв рахунок. Карім Бензема прорвався по центру до штрафного, прострілив направо, м’яч був вибитий, але атака пішла другим темпом. Тоні Кроос закрутив м’яч на Асенсіо, який обробив його і послав низом під штангу.

На 78-й хвилині «Севілья» вийшла вперед. Іван Ракітіч потужним ударом з «точки» відправив м’яч у правий нижній кут воріт, а Тібо Куртуа стрибнув в інший бік. У доданий час Тоні Кроос зрівняв рахунок.

«Севілья» набрала 71 очко і посідає четверте місце в таблиці Примери. «Реал» (75) займає друге місце.