12 Червня, 2021

Реал Мадрид на колінах, Челсі виходить в фінал Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів лондонський «Челсі» переграв мадридський «Реал».
Челсі - Реал Мадрид

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів лондонський «Челсі» переграв мадридський «Реал». Зустріч проходила на стадіоні «Стемфорд Бридж» у Лондоні (Англія) і завершилася з рахунком 2:0.

Челсі – Реал 2:0

Голи: Вернер, 28, Маунт, 85

Челсі: Менді – Рюдігер, Сілва, Крістенсен (Зума, 90 + 4) – Чілуелл, Жоржиньо, Канте, Аспілікуета (Джеймс, 88) – Маунт (Зіеш, 88), Хаверц (Жиру, 90 + 4), Вернер (Пулішіч, 67).

Реал: Куртуа – Мілітао, Рамос, Начо – Менді (Вальверде, 62), Кроос, Каземіро (Родріго, 76), Вінісіус (Асенсіо, 63) – Модріч – Азар (Діас, 89), Бензема.

Попередження: Жоржиньо, 14, Крістенсен, 39, Маунт, 87 – Рамос, 37, Начо, 62, Кроос, 72, Вальверде, 90.

На 28-й хвилині матчу нападник «Челсі» Тімо Вернер відкрив рахунок. Німецький гравець з метра добив у порожні ворота м’яч, який відлетів від поперечини після удару Кая Хаверца. Другий гол забив Мейсон Маунт на 85-й хвилині. Н’Голо Канті зробив перехоплення, далі виконав своєчасну передачу в штрафну, де Крістіан Пулішіч біля лицьової за рахунок паузи витягнув Тібо Куртуа на себе, а пас у воротарський замкнув Маунт.

Обслуговувала зустріч бригада арбітрів з Італії на чолі з Даніеле Орсато. Асистенти – Алессандро Джаллатіні і Фабіано Преті. Резервний рефері – Давида Маса.

Перша зустріч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів «Реал» – «Челсі» відбулася 27 квітня на стадіоні «Альфредо Ді Стефано» в Мадриді (Іспанія) і завершилася нічиєю з рахунком 1: 1.

У фіналі Ліги чемпіонів «Челсі» зіграє з «Манчестер Сіті».