12 Червня, 2021

Реал Мадрид розгромно перемагає в 31-му турі Прімери та виходить на перше місце

У матчі 31-го туру іспанської Прімери мадридський «Реал» розгромив «Кадіс».
Кадіс - Реал

У матчі 31-го туру іспанської Прімери мадридський «Реал» розгромив «Кадіс». Зустріч проходила на стадіоні «Рамон де Карранса» в Кадісі і завершилася з рахунком 3:0.

Кадіс – Реал Мадрид 0:3

Голи: Бензема, 30 (з пенальті), 40, Одріосола, 33.

Кадіс: Ледесма – Карселен (Акапо, 46), Фалі, Мауро, Еспіно (Алехо, 65) – Йонссон, Марі (Кала, 46), Іск’єрдо – Санчес-Понсе (Лосано, 46), Негредо (Шапоніч, 46), Собріно.

Реал: Куртуа – Одріосола (Іско, 61), Начо, Варан (Карвахаль, 60), Мілітао, Марсело (Гутьєррес, 74) – Бланко, Каземіро – Родріго, Бензема (Маріано, 74), Вінісіус (Асенсіо, 61).

Попередження: Санчес, 8, Карселен, 29, Йонссон, 41, Акапо, 90 + 2 – Варан, 22, Начо, 46, Марсело, 68.

На 30-й хвилині рахунок відкрив Карім Бензема, який реалізував пенальті. Другий гол забив Альваро Одріосола. Бензема навісив від лівого краю штрафного на Одріосолу, який завдав удару головою в невисокому стрибку без опору і спокійно відправив м’яч у сітку.

На 40-й хвилині Бензема довів рахунок до розгромного. Вінісіус на правому куті воротарського зачепився за м’яч, той відскочив до Каземіро, а той виконав технічний навіс на Бензема, який від лінії воротарського пробив головою в ближній кут.

«Реал» в 32 матчах набрав 70 очок і вийшов на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. «Атлетіко» (70) – на другому місці, у «матрацників» є матч в запасі.