12 Червня, 2021

Реал Мадрид в меншості перемагає Барселону в Ель Класіко

У суботу, 10 квітня, в рамках 30-го туру іспанської Прімери в Мадриді Реал приймав Барселону.
Реал Мадрид - Барселона

У суботу, 10 квітня, в рамках 30-го туру іспанської Прімери в Мадриді Реал приймав Барселону. Перемога в центральному матчі туру дісталася “Королівському клубу”.

Реал Мадрид – Барселона 2:1

Голи: Бензема (13), Кроос (28) – Мінгеса (60)

Реал: Куртуа – Васкес (Одріосола, 43), Едер Мілітао, Начо, Менді – Модріч, Каземіро, Кроос (Маріано, 72) – Вальверде (Асенсіо, 61), Бензема (Марсело, 72), Вінісіус

Барселона: тер Штеген – Мінгеса, Араухо (Моріба, 72), Ленгле – Дест (Грізманн, 46), Бускетс (Роберто, 64), де Йонг, Альба – Мессі, Педрі – Дембеле

Попередження: Педрі, 23, Араухо, 26, Альба, 84 – Модріч, 69, Начо, 69, Каземіро, 89

Вилучення: Каземіро, 90

На 13-й хвилині Федеріко Вальверде втік по центру, покотив м’яч на Лукаса Васкеса, той прострілив з правого флангу у воротарський, де Карім Бензема випередив Рональда Араухо і п’ятою переправив м’яч у ближній кут.

На 28-й хвилині Тоні Кроос пробив зі штрафного правіше стінки, влучив у спину Серджіньо Деста, від якого м’яч зрикошетив під штангу, де стояв Жорді Альба і хотів вибити м’яч головою, але не зміг, переправивши його в сітку.

Захисник Барселони Оскар Мінгеса скоротив розрив в рахунку. На 60-й хвилині Ліонель Мессі покотив м’яч на Альбу, той від лівого краю штрафного прострілив уздовж воріт, Антуан Грізманн в незручній позиції не став його приймати, підстрибнувши і пропустивши м’яч під собою, а далі ніхто не тримав Мінгесу, який в дотик відправив м’яч в сітку з кількох метрів.

Після 30-ти зіграних турів в активі мадридського Реала 66 набраних очок і “галактікос” вийшли на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Барселона з 65 балами йде на третьому рядку. Друге місце у Атлетіко Мадрид, у якого 66 очок, як і у Реала, однак на один матч зіграно менше.

У матчі першого кола на «Камп Ноу», що відбувся 24 жовтня 2020 року, Реал переграв синьо-гранатових 3:1. У «вершкових» голи тоді забили Федеріко Вальверде, Серхіо Рамос і Лука Модріч. У Барселони – Ансу Фаті.

У наступному турі чемпіонату Іспанії Реал зіграє Хетафе в гостях. Гра запланована на 18 квітня.