12 Червня, 2021

Бензема врятував Реал Мадрид від поразки в битві проти Атлетіко

У матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії «Атлетіко» приймав «Реал».
Атлетіко - Реал

У матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії сезону-2020/2021 «Атлетіко» приймав «Реал». Зустріч проходила на стадіоні «Ванда Метрополітан» в Мадриді і завершилася з рахунком 1: 1.

Атлетіко – Реал Мадрид 1:1

Голи: Суарес, 15 – Бензема, 88

Атлетіко: Облак – Ермосо, Феліпе, Савич, Тріпп’єр – Коке, Льоренте – Лемар (Сауль, 58), Карраско (Феліш, 64) – Суарес, Корреа (Кондогбіа, 82)

Реал Мадрид: Куртуа – Менді, Варан, Фернандес, Васкес – Модріч, Каземіро, Кроос – Асенсіо (Вальверде, 60), Родріго (Вінісіус, 60), Бензема

Попередження: Карраско, Корреа, Феліш, Савич, Льоренте – Варан

Перший гол у матчі був забитий на 15-й хвилині. Його автором став нападаючий “Атлетіко” Луїс Суарес, який реалізував вихід один на один з Тібо Куртуа. Асистував уругвайцю Маркос Льоренте.

«Реал» зрівняв рахунок на 88-й хвилині. Гол забив Карім Бензема, якого вивів на порожні ворота бразильський півзахисник Каземіро. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию.

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Алехандро Хосе Ернандес Ернандесом. Асистенти – Хосе Енріке Наранхо Перес і Дієго Санчес Рохо. Резервний рефері – Альваро Лопес Парра.

«Атлетіко» в 25 матчах набрав 59 очок і займає 1-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Мадридський «Реал» (54) – на 3-му місці. Між ними, на 2-му місці, розташувалася «Барселона» (56).