12 Червня, 2021

Реал Мадрид врятувався від поразки в кінцівці матчу проти Реала Сосьєдад

У матчі 25-го туру іспанської Прімери мадридський «Реал» зіграв внічию з «Реалом Сосьєдад».
fk real madryd la liga

У матчі 25-го туру іспанської Прімери мадридський «Реал» зіграв внічию з «Реалом Сосьєдад». Зустріч проходила на стадіоні «Альфредо ді Стефано» в Мадриді і завершилася з рахунком 1: 1.

Реал Мадрид – Реал Сосьєдад 1:1

Голи: Вінісіус, 89 – Порту, 55

ФК Реал Мадрид

Реал: Куртуа – Васкес, Варан, Начо, Менді – Кроос, Каземіро, Модріч (Вальверде, 77) – Асенсіо (Родріго, 61), Діас (Дуро, 61), Іско (Вінісіус, 60).

Реал Сосьєдад: Ремір – Горосабель (Сан’я, 81), Субельдія, Ле Норман, Монреаль – Субіменді, Сілва (Муньос, 84), Гевара – Порту (Барренечеа, 71), Ісак (Фернандес, 82), Оярсабаль.

Попередження: Горосабель.

На 55-й хвилині нападник «Реала Сосьєдад» Порту відкрив рахунок. Після подачі з лівого флангу атаки від Монреаля в центр штрафного «Реала» Порту випередив Менді і ударом головою з рикошетом від поперечки відправив м’яч у сітку.

На 89-й хвилині Вінісіус Жуніор зрівняв рахунок. Лукас Васкес отримав пас п’ятою від Вальверде на правому краю чужого штрафного і прострілив в центр штрафного, звідки Жуніор ударом в дотик відправив м’яч у кут воріт.

Зустріч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Хесусом Хилем Мансано. Асистенти – Анхель Невадо Родрігес і Хаві Мартінес Ніколас. Резервний арбітр – Хуан Руїс Агілера.

«Реал» в 25 матчах набрав 53 очки і займає третє місце в турнірній таблиці іспанської Прімери. «Реал Сосьєдад» (42) знаходиться на п’ятому місці.