13 Червня, 2021

Алькояно сенсаційно вибив Реал Мадрид з Кубка Іспанії

«Реал Мадрид» вилетів з Кубка Короля вже на стадії 1/16 фіналу.
ФК Реал Мадрид

«Реал Мадрид» вилетів з Кубка Короля вже на стадії 1/16 фіналу, примудрившись програти скромному «Алькояно» в додатковий час і пропустивши вирішальний гол, граючи в більшості.

«Вершкові» протягом більшої частини матчу діяли за вже звичною схемою, багато володіючи м’ячем, але не отримуючи від цього володіння ніякої вигоди.

Рахунок був відкритий на 45-й хвилині – Мілітау головою переправив м’яч у ворота, проте ближче до кінця другого тайму господарі відігралися, перевівши зустріч в овертайм.

На 110-й хвилині у «Алькояно» був вилучений гравець, однак «вершковим» не допомогло навіть це, тоді як господарі провели швидку контратаку, яка завершилася переможним голом, вибувши «Мадрид» з розіграшу турніру.

20 січня 2021, 22:00. Кубок Короля. Алькою, «Ель Коллао». Без глядачів.

“Алькояно” – “Реал Мадрид” – д.ч. 2:1 (0:1)

Голи: Хосе Сольбес (81), Хуанан (115) — Едер Мілітау (45).

«Алькояно»: Хосе Хуан, Пабло Карбонель (Хорхе Мольто, 60), Рауль Гонсалес, Примітіву Ферріс, Хордан Санчес (Хулі, 60), Анхель Лопес, Хуанан, Хоні (Алі Діакіте, 78), Альберто Рубіо (Рамон Лопес, 72), Хонатан Мехія (Хосе Сольбес, 60), Морад Дауді (Хав’єр Антон, 106).

«Реал Мадрид»: Андрій Лунін — Альваро Одріосола (Еден Азар, 98), Марсело, Едер Мілітау, Віктор Чуст — Каземіро, Федеріко Вальверде, Іско (Тоні Кроос, 98) — Маріано Діас (Карім Бензема, 67), Лукас Васкес, Вінісіус Жуніор (Марко Асенсіо, 90).

Запасні: Алехандро Сатоко, Віктор Реверте, Алехандро Камачо — Дієго Альтубе, Тібо Куртуа, Ферлан Менді, Антоніо Бланко.

Тренери: Вісунуто Паррас — Зінедін Зідан.

Арбітр: Хосе Марія Санчес Мартінес.

Попередження: Хордан Санчес (32), Хуанан (34), Примітіву Ферріс (90+5), Рамон Лопес (103) — Маріано Діас (58), Альваро Одріосола (79), Андрій Лунін (116).

Вилучення: Рамон Лопес (110, ЖК+ЖК).

Наступний матч: у суботу, 23 січня, о 22:00 за київським часом «Реал Мадрид» зіграє на виїзді з «Алавесом» в рамках 20-го туру Ла Ліги.