13 Червня, 2021

«Атлетік» – «Реал Мадрид» 2-1. Занадто багато помилок

Команда не зуміла вийти у фінал Суперкубка Іспанії.
ФК Реал Мадрид

Команда не зуміла вийти у фінал Суперкубка Іспанії, в півфіналі поступившись «Атлетіку» з рахунком 1-2.

Перший тайм команда Зідана повністю провалила, в першу чергу через дві грубих помилки Лукаса Васкеса, на 18-й хвилині почав неточною передачею гольову атаку суперника, а на 38-й – заробив пенальті в свої ворота.

Після перерви «вершкові» трохи схаменулись і навіть створили кілька гольових моментів, але відіграти зуміли тільки один м’яч – на 75-й хвилині відзначився Карім Бензема.

14 січня 2021, 22:00. Суперкубок Іспанії, півфінал. Малага, «Ла Росаледа». Без глядачів.

“Атлетік Більбао” – “Реал Мадрид” – 2:1 (2:0)

Голи: Рауль Гарсія (18, 38 пен.) — Карім Бензема (75).

«Атлетік»: Унаї Сімон — Андер Капа (Иньїго Лекуе, 68), Мікель Баленсіага (Хон Моркільо, 79), Унаї Нуньєс, Іньїго Мартінес, Оскар Де Маркос — Данні Гарсія, Унаї Венседор (Мікель Везга, 68), Рауль Гарсія (Асьєр Віллалібре, 79), Ікер Муньяїн (Алекс Беренгер, 71) — Іньякі Вільямс.

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Ферлан Менді, Лукас Васкес, Рафаель Варан (Начо Фернандес, 45), Серхіо Рамос — Каземіро, Тоні Кроос, Лука Модріч (Федеріко Вальверде, 67) — Карім Бензема (Маріано Діас, 88), Марко Асенсіо, Еден Азар (Вінісіус Жуніор, 67).

Запасні: Хокін Еск’єта, Єрай Альварес, Оян Сансет, Ібаї Гомес — Андрій Лунін, Марсело, Едер Мілітау, Іско, Мартін Едегор.

Тренери: Зінедін Зідан — Марселіно Гарсія Тораль.

Арбітр: Хуан Мартінес Мунуера.

Попередження: Андер Капа (56), Данні Гарсія (84) — Лукас Васкес (37), Тоні Кроос (83).

Наступний матч: в середу, 20 січня, о 22:00 за київським часом «Реал Мадрид» зіграє на виїзді з «Алькояно» в рамках 1/16 фіналу Кубка Короля.