12 Червня, 2021

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Інтер» – «Реал Мадрид» 0-2. Впевнено і майже без нервів

У четвертому турі групового етапу Ліги Чемпіонів «Реал Мадрид» впевнено переграв «Інтер».
ФК Реал Мадрид

У четвертому турі групового етапу Ліги Чемпіонів «Реал Мадрид» переграв на виїзді «Інтер», відправивши у ворота суперника два м’ячі.

Рахунок вже на сьомій хвилині відкрив Еден Азар, реалізувавши пенальті, зароблений опинившимся в чужій штрафній Начо. На 33-й хвилині «Інтер» залишився в меншості – з поля був видалений Відаль, який отримав дві поспіль жовті картки за неналежне спілкування з арбітром, а на 59-ій хвилині «вершкові» забили другий м’яч: Родріго замкнув подачу Лукаса Васкеса з меж штрафного майданчика, проте гол був записаний на Ашрафа Хакімі.

“Інтер” – “Реал Мадрид” – 0:2 (0:1)

Голи: Еден Азар (7), Ашраф Хакімі (59 автогол).

Інтер: Самір Ханданович — Алессандро Бастоні, Ашраф Хакімі (Алексіс Санчес, 63), Мілан Шкрінджар, Стефан де Врей, Ешлі Янг — Артуро Відаль, Нікколо Барелла (Даніло Д’Амброзіо, 45), Роберто Галлардіні (Стефано Сенсі, 78) — Лаутаро Мартінес (Іван Перішич, 45), Ромелу Лукаку (Крістіан Еріксен, 86).

Реал Мадрид: Тібо Куртуа — Даніель Карвахаль, Начо Фернандес, Рафаель Варан, Ферлан Менді — Лука Модріч, Мартін Едегор (Каземіро, 58), Тоні Кроос — Лукас Васкес, Еден Азар (Вінісіус Жуніор, 78), Маріано Діас (Родріго Гоес, 58).

Запасні: Йонуц Раду, Андреа Ранокк’я, Маттео Дарміан, Філіп Станкович, Раджа Найнгголан — Андрій Лунін, Дієго Альтубе, Віктор Чуст, Марсело, Іско, Марко Асенсіо, Уго Дуро.

Тренери: Антоніо Конте — Зінедін Зідан.

Арбітр: Ентоні Тейлор.

Попередження: Роберто Галлардіні (19), Артуро Відаль (33), Стефано Сенсі (86) — немає.

Видалення: Артуро Відаль (33, друга жовта).

25 листопада 2020, 22:00. Ліга Чемпіонів, груповий етап. Мілан, «Джузеппе Меацца (Сан-Сіро)». Без глядачів.

Наступний матч: у суботу, 28 листопада, о 22:00 за київським часом “Реал” зіграє вдома проти “Алавеса” в 11-му турі Ла Ліги.