Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Валенсія» – «Реал Мадрид» 4-1. Катастрофа на «Местальї»

У дев'ятому турі Ла Ліги «Мадрид» з розгромним рахунком програв «Валенсії».
ФК Реал Мадрид

У дев’ятому турі Ла Ліги «Мадрид» з розгромним рахунком програв «Валенсії», пропустивши чотири голи, три з яких – з пенальті.

Рахунок був відкритий в середині першого тайму – відзначився Бензема, але на цьому везіння «вершкових» закінчилося: на 35-й хвилині м’яч потрапив в руку Васкесу в штрафному майданчику «Мадрида», на 43-ій хвилині Варан зрізав м’яч в свої ворота, незграбно перериваючи передачу суперника.

Після перерви, на 54-ій і 63-ій хвилинах, в ворота Куртуа було призначено ще два одинадцятиметрових удари – за фол Марсело і за гру рукою Серхіо Рамоса. Забивши четвертий м’яч, «Валенсія» відійшла назад і спокійно довела матч до розгромної перемоги.

“Валенсія” – “Реал Мадрид” – 4:1 (2:1)

Голи: Карлос Солер (35 пен., 54 пен., 63 пен.), Рафаель Варан (43 автогол) — Карім Бензема (23).

«Валенсія»: Жауме Доменек — Даніель Васс, Хосе Гая, Габріел Пауліста, Уго Гільямон — Карлос Солер, Юнус Муса (Джейсон, 87), Урош Рачіч, Лі Кан Ін (Кевін Гамейро, 81) — Максі Гомес (Рубен Собріно, 87), Денис Черишев (Тоні Лато, 77).

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Лукас Васкес, Марсело, Рафаель Варан, Серхіо Рамос — Федеріко Вальверде (Тоні Кроос, 76), Лука Модріч, Іско (Лука Йович, 83) — Карім Бензема (Маріано Діас, 76), Марко Асенсіо (Родріго Гоес, 64), Вінісіус Жуніор (Мартін Едегор, 64).

Запасні: Крістіан Рівера, Еліакім Мангаля, Гонсалу Гедеш, Коба Куандреді, Алекс Бланко, Ману Вальєхо — Дієго Альтубе, Андрій Лунін, Ферлан Менді, Серхіо Сантос.

Тренери: Хав’єр Грасія — Зінедін Зідан.

Арбітр: Хесус Хіль Мансано.

Попередження: Карлос Солер (41), Уго Гільямон (84), Жауме Доменек (85) — Марсело (52), Серхіо Рамос (62).

8 листопада 2020, 22:00. Ла Ліга, 9-й тур. Валенсія, «Месталья». Без глядачів.

Наступний матч: в суботу, 21 листопада, о 16:15 за київським часом «Реал Мадрид» зіграє на виїзді з «Вільярреалом» в рамках 10-го туру Ла Ліги.