Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Реал Мадрид» – «Кадіс» 0-1

У шостому турі Ла Ліги «вершкові» з мінімальним рахунком поступилися «Кадісу».
Реал Мадрид

У шостому турі Ла Ліги «вершкові» з мінімальним рахунком поступилися «Кадісу», пропустивши на 16-й хвилині матчу. Перший тайм команда повністю провалила, виглядаючи на голову слабкіше суперника, який щойно повернувся з Сегунди. На другий тайм Зідан випустив одразу чотирьох нових футболістів але кардинальним чином хід матчу не змінився – «Кадіс» спокійно довів зустріч до переможного кінця, а єдиний гольовий момент у матчі закінчився ударом Бензема в поперечину воріт суперника.

“Реал Мадрид” – “Кадіс” – 0:1 (0:1)

Гол: Ентоні Лосано 16′.

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Рафаель Варан, Серхіо Рамос (Едер Мілітау, 45), Начо Фернандес, Марсело — Лука Модріч (Федеріко Вальверде, 45), Тоні Кроос (Лука Йович, 78), Іско (Каземіро, 45) — Вінісіус Жуніор, Карім Бензема, Лукас Васкес (Марко Асенсіо, 45).

«Кадіс»: Хереміас Ледесма — Карлос Акапо, Альфонсо Еспіно, Хуан Кала, Фалі Хіменес — Алекс Фернандес (Аугусто Фернандес, 86), Йенс Йонссон (Хайро Іскіердо, 86), Хосе Марі (Хон Андер Гаррідо, 76), Сальві Санчес — Альваро Негредо (Альваро Хіменес, 81), Ентоні Лосано (Філіп Малбашіч, 45).

Запасні: Лукас Каніcарес, Андрій Лунін, Ферлан Менді, Родріго Гоес — Давід Хіль, Педро Алькала, Янн Бодіжер, Іван Алехо, Хорхе Помбо, Альберто Переа, Нано Меса.

Тренери: Зінедін Зідан – Альваро Сервера.

Арбітр: Сантьяго Хайме Латре.

Попередження: Серхіо Рамос 34′, Едер Мілітау 90+2′ — немає.

17 жовтня 2020, 19:30. Ла Ліга, 6 тур. Мадрид, стадіон «Альфредо ді Стефано». Без глядачів.

Наступний матч: в середу, 21 жовтня, о 19:55 за київським часом «Реал Мадрид» зіграє вдома проти «Шахтаря» в рамках першого туру групового етапу Ліги Чемпіонів.