12 Червня, 2021

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Бетіс» – «Реал Мадрид» 2-3. Перша перемога в сезоні

У другому матчі нового сезону «вершкові» з великими труднощами, але зуміли завоювати три очки.
Реал Мадрид

У другому матчі нового сезону «вершкові» з великими труднощами, але зуміли завоювати три очки, перегравши на виїзді «Бетіс» з рахунком 3-2. Федеріко Вальверде вже на 14-й хвилині відкрив рахунок, але господарі до перерви зуміли не тільки відігратися, а й вийти вперед, забивши два голи з інтервалом у дві хвилини. Проте, на самому початку другого тайму «Мадрид» зрівняв рахунок завдяки голу Емерсона в свої ворота, а на 67-й хвилині той же Емерсон був видалений за «фол останньої надії» проти втікаючого до воріт Йовича. У час, що залишився «вершкові» багато атакували, а переможний гол записав на свій рахунок Серхіо Рамос, який реалізував пенальті.

“Бетіс” – “Реал Мадрид” – 2:3 (2:1)

Голи: Аїсса Манді (35), Вільям Карвалью (37) – Федеріко Вальверде (14), Емерсон Апаресідо (48 автогол), Серхіо Рамос (82 пен.)

“Бетіс”: Хоель Роблес — Аїсса Манді, Марк Бартра, Емерсон Апаресідо, Алекс Морено — Вільям Карвалью, Хоакін Санчес (Крістіан Тельо, 63), Серхіо Каналес, Гідо Родрігес, Набіль Фекір (Лорен Морон, 73) — Антоніо Санабрія (Мартін Монтоя, 69).

“Реал Мадрид”: Тібо Куртуа — Ферлан Менді, Серхіо Рамос, Рафаель Варан, Даніель Карвахаль — Тоні Кроос (Лука Модріч, 45+1), Мартін Едегор (Іско, 45), Каземіро, Федеріко Вальверде — Карім Бензема, Лука Йович (Борха Майораль, 72).

Запасні: Дані Ребольо, Віктор Руїс, Фран Дельгадо, Сідней Решел, Едгар Пол Акуоку, Айтор Руйбаль, Хуанмі, Борха Іглесіас — Дієго Альтубе, Андрій Лунін, Начо Фернандес, Альваро Одріосола, Вінісіус Джуніор, Родріго Гоес, Лукас Васкес.

Тренери: Мануель Пеллегріні — Зінедін Зідан.

Арбітр: Рікардо Пабло Бенгоечеа.

Попередження: Гідо Родрігес 40′, Марк Бартра 81′, Серхіо Каналес 84′, Аїсса Манді 90+1′ — Даніель Карвахаль 42′, Лука Модріч 53′.

Вилучення: Емерсон Апаресідо 67′.

26 вересня 2020, 22:00. Ла Ліга, 3 тур. Севілья, стадіон «Естадіо Беніто Вільямарін». Без глядачів.

Наступний матч: в середу, 30 вересня, о 22:30 за київським часом «Реал Мадрид» зіграє вдома з «Вальядолідом» в рамках 4-го туру Ла Ліги.