24 Вересня, 2021

Марсело сподівається на диво-ліжко

1 min read
Марсело не хоче бути вічним запасним.
Марсело

Марсело не хоче бути вічним запасним: Менді не дає йому шансу, але бразилець замість того, щоб рахувати дні до липня і думати про новий клуб, не здається. Так, віце-капітан «Мадрида» віддав себе в руки персонального тренера з фізпідготовки на додаток до роботи в Вальдебебас, більш конкретно займаючись питаннями свого тіла.

Це все денна робота, але Марсело не забуває про свою форму навіть вночі: бразилець замовив спеціальне ліжко вартістю 35 000 євро, призначену для відновлення під час сну – вона уповільнює окислювальні процеси організму і знижує ризик травм. Цю ж модель ліжка марки Hogo раніше придбав Маркос Льоренте – справжній перфекціоніст в тому, що стосується фізпідготовки: він поєднує використання спеціальному ліжку з палеодіетой і кроссфітом.

Латераль «Мадрида» слідує спеціальним планом відновлення своєї фізичної форми, перебуваючи на роздоріжжі своєї кар’єри. У травні Марсело виповниться 33 роки, кількість його травм суттєво збільшилася, що відбивається і на його статистикою. Марсело протягом 15 років своєї професійної кар’єри поєднував тиск «Мадрида» і збірної. Це навантаження залишила свій слід, також зіграло роль і поява Менді. В останніх восьми матчах «вершкових» Марсело брав участь тільки в грі на «Мартінес Валеро» (1-1), яка залишила у мадрідістів неприємний осад.

Hogo – відомий бренд серед професійних спортсменів. Для того, щоб переконати покупців у ефективності розробленої компанією системи відпочинку, він відзначає в презентації наступні переваги:

«Це єдина в своєму роді запатентована і науково підтверджена система відпочинку, що сприяє зниженню біологічного віку природним шляхом, сповільнюючи окислювальні процеси в організмі і скорочуючи час відновлення спортсменів. Система сприяє поліпшенню як фізичної, так і моральної реакції на стресові ситуації, знижує ризик отримання травм і покращує роботу імунної системи, зміцнюючи здоров’я спортсмена в цілому».

Мета виробників – допомогти спортсменам отримувати максимальну користь від відпочинку:

«Завдяки ліжку Hogo скорочуються терміни відновлення після фізичних навантажень, підвищуються швидкість і якість відновлення сполучних тканин, прискорюється процес відновлення після травм. Ліжко допомагає знизити ймовірність отримання травм, продовжуючи спортивне життя професіоналам високого рівня»

Майбутнє Марсело залежить і від його стійкості. Представники еліти європейського футболу, такі як «Інтер», минулого літа цікавилися Марсело, але його висока зарплата стала перешкодою, як і фізична форма, яка не дозволила б бразильцеві зайняти місце в «основі». Контракт бразильця з «Мадридом» закінчується в 2022 році, тому майбутнє літо стане для Марсело визначальним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *