23 Січня, 2022

Марлос прокоментував завершення кар’єри в збірній України

Марлос поділився враженнями від виступів за збірну України.
МАрлос

Вінгер «Шахтаря» Марлос поділився враженнями від виступів за збірну України.

– Ти отримав українське громадянство, тому що мріяв пограти на рівні збірних?

– Так, збірна України була рішенням, яке я прийняв. Я був дуже радий брати участь в цьому проекті, допомагати собі та іншим гравцям рости, а збірної – домагатися хороших результатів. Вірю, що це був позитивний період моєї кар’єри.

Дуже засмучуюся, кажучи, що йду зі збірної України.

Настав момент моєї кар’єри, коли потрібно сконцентруватися на клубі. Зараз той час, коли я можу дати більше і допомогти «Шахтарю». Сумно, але доводиться це зробити.

– Згадай найяскравіші моменти виступів за збірну. Які матчі стали найважливішими?

– Як я вже говорив, для мене ці моменти – одні з кращих в моєму житті в Україні. Я ніколи не проводив так багато часу з гравцями збірної, як зараз, в період міжсезоння, коли готувалися до Євро. Напевно, це був один з найкращих періодів.

Після тренувань ми збиралися разом з усіма гравцями в номерах, і в ці моменти я бачив, наскільки класні хлопці. Природно, кажу про футболістів не тільки «Шахтаря», а й інших клубів. Наприклад, Малиновський, Зінченко – я побачив, які вони люди. І всі вони запам’яталися ще більш особливо, ніж раніше.

– З ким із збірної здружився найбільше, з ким можеш зателефонувати і зустрітися?

– Я завжди був колективним гравцем і спілкувався з усіма хлопцями. Але якщо виділяти когось за останній час, то це голкіпер Бущан. Ми побудували хороші відносини, завжди після тренувань і матчів вечеряли разом з ним і П’ятова. Це було запам’ятовується час, яке я пронесу з собою на багато років вперед. Спасибі всім, – сказав Марлос.

Джерело: Трибуна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *