17 Вересня, 2021

Манчестер Юнайтед впевнено переграє Гранаду та виходить в півфінал Ліги Європи

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи «Манчестер Юнайтед» приймав іспанську «Гранаду».
Манчестер Юнайтед - Гранада

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи «Манчестер Юнайтед» приймав іспанську «Гранаду». Зустріч проходила на стадіоні «Олд Траффорд» в Манчестері (Англія) і завершилася з рахунком 2: 0. Матч обслуговувала румунська бригада арбітрів, яку очолив Іштван Ковач.

Манчестер Юнайтед – Гранада 2:0

Голи: Кавані, 6, Вальєхо, 90 (авт.)

Манчестер Юнайтед: де Хеа – Ван-Біссака, Туанзебе, Лінделеф, Теллес (Вільямс, 83) – Матіч – Погба (ван де Беек, 46), Фред – Фернандеш (Мата, 73) – Грінвуд (Траоре, 82), Кавані ( Джеймс, 60).

Гранада: Сілва – Фульке, Вальєхо, Герман (Перес, 83), Нева (Діас, 75) – Монторо, Гоналон (Моліна, 32) – Кенеді (Пуертас, 46), Еррера, Мачис – Сольдадо (Суарес, 46).

Попередження: Погба – Сольдадо, Герман, Нева.

Рахунок в матчі був відкритий вже на 6-й хвилині. Швидкий гол в ворота «Гранади» забив нападник «Манчестер Юнайтед» Едінсон Кавані. Під завісу зустрічі іспанська команда в спробах відігратися масовано атакувала, а «червоні дияволи» отримали плацдарм для контратак. На 90-й хвилині один з випадів «МЮ» завершився автоголом Хесуса Вальєхо. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу господарів.

Перша зустріч команд також завершилася перемогою «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2: 0. Таким чином, «червоні дияволи» за підсумками двоматчевого протистояння перемогли «Гранаду» 4: 0 і оформили вихід у півфінал ЛЄ, де команді Сульшера належить зустрітися з римською «Ромою».