23 Січня, 2022

Манчестер Сіті – ПСЖ: коментар Пепа Гвардіоли перед матчем

1 min read
Пеп Гвардіола поділився очікуваннями від матчу-відповіді з «ПСЖ» у півфіналі Ліги чемпіонів.
Пеп Гвардіола

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола поділився очікуваннями від матчу-відповіді з «ПСЖ» у півфіналі Ліги чемпіонів (2: 1 – перший матч).

«ПСЖ» – видатна команда, всі це знають. Вони здатні створювати для перемоги те, чого багато хто просто не очікують. Звичайно, я знаю, на що вони здатні, але в пам’яті дуже свіже те, що вони роблять на полі.

У той же час ми знаємо, як здорово ми можемо грати. Завтра ми знову повинні вийти на поле і зіграти так, як ми вміємо. Це не важко.

Нас чекають ті ж небезпеки, що і в першому матчі. Вони можуть поміняти розстановку, у них дуже розумний тренер, я не знаю, що вони будуть робити. Ми жодного разу не доходили до цієї стадії – бажання вийти в фінал цілком зрозуміло.

Треба сфокусуватися на собі, ми повинні разом читати гру, триматися разом у важкі моменти, разом долати труднощі. Ми щосили постараємося нав’язати свою гру суперникові. Треба добре зіграти в обороні, зберігати терпіння і постаратися забити.

Паралелі з протистоянням з «Тоттенхемом»? Я не можу передбачити, що буде завтра. Це інші команди, інші події. Минуле – це минуле, наші спогади, вони можуть бути щасливими або сумними. Ми прекрасно грали тоді, але не змогли пройти далі. Тепер намагаємося вийти в фінал.

Виходячи з власного досвіду, можу сказати, що півфінальні матчі завжди важкі. Починаєш грати, покладаючись на результат першої зустрічі, забуваєш, що ти повинен робити – виграти матч. Так завжди було. Фінал – це вже зовсім інша історія», – сказав Гвардіола.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *